Share
<!--:pl-->Laska czarodzieja. Od SilencerCo.<!--:-->

Laska czarodzieja. Od SilencerCo.

To najdziwniejsza nazwa dla tłumika

jaką widziałem, ale on naprawdę tak się nazywa. SilencerCo jest znane z dziwnych reklam, więc ta nie odbiera od ichniego standardu. Ale tłumiki robią dobre, a z całego portfolio: http://www.silencerco.com/products/ chyba najbardziej znane są tłumiki Osprey do broni krótkiej z charakterystycznym spłaszczonym profilem.

Zrzut ekranu 2014-04-02 o 22.59.06

Jakby ktoś miał się ekscytować i paść na zawał bo „tłumiki są przecież w Polsce zabronione” to od razu napiszę że to bzdura, nie ma żadnego przepisu który zabraniałby strzelania na strzelnicy z wykorzystaniem tłumika. Poza domysłami i domniemaniami KGP. Ale o tym innym razem.

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najgorętsze komentarze
2 Autorzy komentarzy
powerMichał Ostatni autorzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

a strzelał już autor z tłumikiem huku, w Polsce, na strzelnicy? 😉

power
Gość
power

tak miałem okazję zobaczyć takie ustrojstwo i strzelać z niego. Sprzedawcy broni dla wojska oczywiście mają tłumiki w ofercie. No oczywiście że na strzelnicy, w Polsce nie można strzelać poza strzelnicami.

Michał
Gość
Michał

Że tak nieśmiało spytam, jak wrażenia? Gdzie można zakupić tłumik? 😉

power
Gość
power

normalne. zdrowiej. mniej hałąsu na około strzelnicy. Ludzie się nie skarżą. mniejszy podrzut, strzelanie jest po prostu bardziej przyjemne. Nie można. Najpierw trzeba zmienić interpretacje policji. Proponuję zajrzyj na ten artykuł http://gunblog.eu/2014/05/czy-wolno-w-polsce-strzelac-z-tlumikiem/