Share
<!--:pl-->Pierwsza videorecenzja gunblog.eu czyli: Strike One<!--:-->

Pierwsza videorecenzja gunblog.eu czyli: Strike One

To jakiś karkołomny pomysł prowadzić bloga o broni i tylko czepiać się Romb, Polityków lub Policji. Ale zrozumcie, ciężko zrobić recenzję gdy człowiek nie ma żadnych kompetencji. Ani ze mnie strzelec, ani nie potrafię pisać bez błędów interpunkcyjnych, mówię niewyraźnie, kręcić filmów nie potrafię. Edytować też nie. To powinno powstrzymać normalnego człowieka od prowadzenia videobloga, ale uznałem że jednak damy radę.

Zawsze chciałem żeby było u nas jak na filmach z Best Hunters i DesignedToFight.

Żeby wszystko było w zwolnionym tempie, żebyśmy mieli taktyczne brody i czapki z pencotem, i te wszystkie kamizelki taktyczne pełne magazynków. I hełmy. I żebyśmy mieli łączność z bazą. I żebyśmy szli tak całą wieczność w zwolnionym tempie przez te 25 metrów osi strzeleckiej w Suchodołach albo leżeli gdzieś w krzaczorach koło strzelnicy i strzelali na długi 50 metrowy dystans.

Tak powinno być:

albo tak:

No więc też pojechaliśmy też na Suchodoły. Nasze były fajniejsze niż te na filmach bo już po przebudowie. Za 20 minut zaczynały się zawody więc mieliśmy 10 minut czasu, jedno ujęcie, nikt nie pomyślał o statywie, jakichś żyroskopowych stabilizatorach żeby się nie trzęsło itd. No i nie mieliśmy takich fajnych karabinków jak oni, więc zabrałem ze sobą najlepszy pistolet jaki miałem – Arsenal Firearms Strike One.

wyszła najbardziej żałosna recenzja w internetach

Miało być pięknie ale wyszło jak zawsze. Zapomnieliśmy o dźwięku, w sensie że musi być, więc jeśli chcesz coś usłyszeć to trzeba podkręcić głos na full.

Ale za to broń jest super. Praca zamka, spustu, chwyt, nawet wygoda przy podawaniu wypadających magazynków ROBI OGROMNE WRAŻENIE. Pewnie trzeba będzie zmienić sprężynę pochwytu magazynka albo zmienić po prostu obustronną dźwignię zwolnienie magazynka na inną. Wiem jedno. Jeszcze wrócimy do StrikeOne, a tymczasem: miłego oglądania. (no bo na pewno nie słuchania 😉