Legitymacje Romb!

tak szokujące aż nierealne ;)

Legitymacje Romb są jak jednorożce, niby istnieją w różnych projektach, ale tak naprawdę nikt ich nie widział. Na początku czerwca gdy dowiedzieliśmy się że ma być walne zebranie członków Romb, stwierdziłem że zrobię coś czego nikt z rombowych przedstawicieli jeszcze nie zrobił – czyli przygotuję legitymacje romb i pokażę zarządowi że da się to zrobić projekt w 2 tygodnie. Walne wydarzyło się nagle, w końcu w nim nie uczestniczyłem ale stwierdziłem że legitymacje zrobić trzeba. Identyfikacja stowarzyszenia to podstawa! No i obowiązek dla zarządu – zgodnie ze statutem Romb. W tym tygodniu Zarząd poprosił tego samego projektanta o przygotowanie projektu, ale już jest. Sporządzony przez Rafał Palowski – Projekty Graficzne – klasa sama w sobie. Tak wiec kochani rombowcy, członkowie – stawiam ten projekt dla was, cieszę się że mogę zrobić coś dla organizacji. Rafał najpewniej wkrótce przekaże Zarządowi projekt.

tak wiec jest: mityczny obiekt pożądania dla każdego członka romb ;)

 

teraz jak je wystawić:

Projekt robiony jest pod format standardowej karty plastikowej czyli  86×54.

wymiary1

Zawiera pola jak niżej:

- logo romb i winietki romb
- imie, nazwisko
- Miasto, Okręg
- numer legitymacji (numer członka)
- ważna do:

Imię nazwisko i miasto są odpowiednio duże, tak by taka legitymacja była standardowo noszona w portfelu jak karta kredytowa, a wsadzona w plastikową obwolutę była identyfikatorem na spotkaniu (np na kolejnym walnym). Imię i Nazwisko i wszystkie dane będą nadrukowywane na drukarce do legitymacji.

Jak już uda się przygotować program szkoleniowy Romb i pojawią się Instruktorzy strzelectwa certyfikowani przez Romb będzie można dodać wersję instruktor np z innym awersem w kolorze czerwonym (bo na instruktora trzeba uważać ;)

Teraz jak je wystawić dla członków: wystarczy wygooglać sobie „druk kart plastikowych tanio” i znajdzie się sto ofert na wydruk do 1000 kart z laminowaniem za 100zł. Czyli żadne pieniądze. Trzeba firmie która drukuje przygotować plik xls z danymi członków które mają być nadrukowane. Tydzień pracy i można wysyłać do członków karty

I najważniejsze:

Zarząd Romb musi się teraz postarać by te karty coś znaczyły. By ich okazanie równało się rabatom w Kolterze, Broń.pl, Incorsie, na strzelnicach, u instruktorów,  i w innych firmach. Powodzenia chłopaki działajcie.

Ze strzeleckim pozdrowieniem – Power, członek pięcioletni.

  • Seboka

    Jest lista strzelnic i może w zamian za reklamę na stronie ROMB dla posiadacza legitymacji rabat. Kolejna słuszna inicjatywa tak jak z promocją w czasie manewrów. Warto pomyśleć też o promocji na wszelkiego typu zlotach pojazdów militarnych. Czołgiem ;)

  • Sventevith

    Data ważności na legitymacji dożywotniej coś sugeruje ;-)

  • marcin

    Przydałoby się zabezpieczyć taką legitymację i zrobić miejsce na oryginalną nalepkę z hologramem.

Gunblog - Broń PalnaGunblog - Broń PalnaGunblog - Broń PalnaGunblog - Broń Palna