Share
<!--:pl-->twarz psychopaty<!--:-->

twarz psychopaty

niestety mamy stałe grono specjalistów od broni

Jest grupa ludzi, nota bene mających styczność z bronią którzy są zdania że są tak wyjątkowi że nikt inny poza nimi tej broni mieć nie powinien. I rozumiem że można mieć takie przekonanie. Natomiast czemu robią z Polaków psychopatów którzy jak dostaną broń to się pozabijają – nie mam pojęcia. Jurek Dziewulski przez lata był jedynym autorytetem, teraz dołączył do tej grupy Agent Tomek. Serio. Poczytajmy:

1919673_549147641854174_6238611857554771830_n

kim jest Agent Tomek każdy wie,

człowiek zrobił wszystko by być obecnym w mediach w nie mniejszym stopniu niż „mama” Madzi.  Znany imprezowcz, regularnie nadużywający alkoholu. Może jeden cytat:

„Wstanę i cię naj***ę. Jedź do domu, bo ja się napie**oliłem”, „i mówię ci to szczerze: za trzy sekundy wstanę i cię naj*bię (…). Spie**alaj.”, „Jak się spotkamy to po prostu odemnie w ryj dostaniesz”, „Bo jak będziesz do mnie k.. a przybijał. (..) Odp*** się odemnie bo ci krzesłem prz**** bie zaraz tak że spadniesz”

Mam nadzieje że może następnym razem psycholog sprawdzi czy faktycznie powinien mieć pozwolenie na broń bo to co on mówi jest po prostu szalone

Kolejny szaleniec

który jest zdania że broń w rekach obywatela oznacza, że najpewniej sąsiedzi będą do siebie strzelali. A propos, mamy jeszcze inspektora Policji. W randze inspektora 😉 Serio, tak, on też uważa że Polak z bronią to przestępca. Pisałem o tym tutaj: http://gunblog.eu/2014/03/576/. Człowiek uważa że posiadacz legalnej broni który został przez Policję właśnie sprawdzony, który musiał przejść badania u certyfikowanego psychologa, że ten człowiek jak dostanie broń to będzie strzelał do sąsiada. Wczoraj była u mnie w bloku impreza, musiałem być bardzo zmęczony bo nikogo nie zastrzeliłem. Niestety ten pan też jest autorytetem w zakresie broni palnej w Polsce. Miejmy nadzieje że niezbyt długo.

0002QQOPBCT45CCN-C116-F4

krótki apel panowie: OGARNIJCIE SIĘ I NIE RÓBCIE Z SIEBIE KRETYNÓW

mamy w Polsce setki tysięcy myśliwych, sportowców i kolekcjonerów. Broń nam nie ginie (tak jak z magazynów Policji) nie popełniamy tyle samobójstw co Policjanci (brawo panie Mariuszu świetne warunki w firmie jeśli doprowadzacie dziesiątki silnych mężczyzn do targnięcia się na swoje życie), strzelamy celniej i mądrzej niż koledzy w Gorzowie i przede wszystkim nie strzelamy do sąsiadów. Przestańcie robić z siebie i z nas psychopatów.

i tym optymistycznym akcentem..