Warszawa nowy sklep z bronią

Dzień dobry z nowym rokiem, szybkie info – pojawił się nowy sklep na mapie w Warszawie. W Warszawie mamy istniejące od lat firmy handlujące bronią – Szuster, Hubertus Pro Hunting, 4Shooter, BestHunters, Parabellum, Sharg, Buos , Incorsa. No i dodatkowo do Waw dojeżdzają gościnnie dostawcy z innych firm z Polski i dowożą broń. Ale co mnie cieszy że w końcu jest firma gdzie jest dużo taniej ale ciekawej broni – używanej, kolekcjonerskiej itd.

Magazynuzbrojenia.pl

od karabinków TOZ po 300 zł i margolinów przez czesie – CZ58 za 1300 zł, przez węgierskie kałachy AMD po tureckie UZKONy za 1000 zł. I wszystko na magazynie w Warszawie do zobaczenia od reki. Pieknie!

Polecam bo chyba warto promować miejsca gdzie przeciętny kolekcjoner lub strzelec może znaleźć coś fajnego i rzadko spotykanego, a sprzedawcy nie gadają bzdur.

 

  • lukasz

    Trochę więcej tych sklepów jest niż Pan wymienił :): m.in: Kaliber, Kapiszon, Centrum Broni Janki, Artemix, Magnum, Best Hunters, Pobia Inter Armo. No i jestem pewien, że jeszcze wielu innych sklepów nie poznałem.

  • Pingback: Maria Smith()

Gunblog - Broń PalnaGunblog - Broń PalnaGunblog - Broń PalnaGunblog - Broń Palna