Share

V MARSZ KAPAP NEGEV IZRAEL 2014

Kiedy:
10 Wrzesień 2014@02:00
2014-09-10T02:00:00+02:00
2014-09-10T02:30:00+02:00
Gdzie:
NEGEV ISRAEL

MARSZ NIE MA CHARAKTERU KOMERCYJNEGO ! Marsz jest organizowany jako wspólny wyjazd grona znajomych. Marsz nie jest testem dla komandosów jednak trzeba wykazać się kondycja fizyczną oraz hartem ducha. .Do przejścia mamy 150 km. Trasa marszu umożliwia w każdym momencie jego przerwanie i oczekiwanie na grupę w Eliacie nad Morzem Martwym. Celem marszu jest zwiększenie sprawności oraz wytrzymałości uczestników oraz poznanie piękna Izraela.

MIEJSCE
Pustynia NEGEV Izrael

TERMIN
10-19 Wrzesień 2014

PLAN MARSZU
DZIEŃ 1
Przelot Warszawa –Tel Aviv, przejazd nad Morze Martwe, Nocleg

DZIEŃ 2
Przejazd do miejscowości Mitspe Ramon –Początek marszu, Nocleg pod gwiazdami

DZIEŃ 3 ,4,5,6 Marsz, zgodnie z planem , nocleg pod gwiazdami

DZIEŃ 7
Dzień wolny,nocleg w hostelu Eliat

DZIEŃ 8
Wyjazd do Jerozolimy nocleg w hostelu

DZIEŃ 9
Dzień wolny, wieczorem wyjazd do Tel Avivu ,wylot do Warszawy

NOCLEGI
W trakcie marszu śpimy na pustyni pod gwiazdami. W Eliacie nad Morzem Martwym ze względu na ceny śpimy w hostelu. Nocowaliśmy w tym obiekcie i standard jest przyzwoity a atutem jest ogród z grillem Istnieje za dopłatą możliwość rezerwacji noclegu w hotelu.

WYŻYWIENIE
W trakcie marszu na pustyni każdy uczestnik otrzymuje posiłki w postaci racji wojskowych . W Eliacie oraz Jerozolimie sami przyrządzamy śniadania oraz obiadokolacje z artykułów nabytych na miejscu

KOSZTY
Izrael niestety nie należy do krajów tanich , stad, aby mogła z nami pojechać jak największa grupa ludzi tniemy koszty gdzie jest to możliwe. Znacznym kosztem jest przelot, będziemy polować na okazje, aby bilety były jak najtańsze. Przewoźnicy stosują zasadę ze w promocji dostępna jest ograniczona liczba biletów, a nasza grupa będzie liczyć 13 osób stad cena biletów zostanie solidarnie podzielona pomiędzy wszystkich uczestników pod warunkiem wpłaty w określonym terminie. Proponuje również dokonać ubezpieczenia biletów na wypadek niemożliwości lotu. Koszt takiego ubezpieczenia to ok. 50 pln .Planowany koszt całościowy wyjazdu to 2800 – 3000 PLN od osoby . Koszt zawiera Przelot, wyżywienie zgodnie z założeniami VI Marszu, noclegi zgodnie z założeniami VI Marszu, Przejazdy Tel Aviv –Morze Martwe –Mitspe Ramon, Eliat- Tel Aviw., ubezpieczenie NW i kosztów leczenia pamiątkowe koszulki.Dodatkowo każdy uczestnik musi posiadać dodatkowe środki w kwocie ok. 500 PLN na pokrycie noclegów w Eliacie w wypadku przerwania marszu.

TERMINY

30 Styczeń 2014 -Zgłoszenie uczestnictwa
15.Marzec 2014 – wplata I raty 1200 pln